Konkurs z Nat Geo People

W ofercie telewizyjnej pojawił się niedawno nowy kanał telewizyjny ze stajni National Geographic - Nat Geo People i od 1 października 2015 jest dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz nc+. Ten kanał telewizyjny jest pełen inspirujących historii opowiadanych przez autentycznych a przy tym niezwykłych bohaterów. Pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokaja ciekawość świata, dostarczając wiele rozrywki i wzruszeń. Jest adresowany przede wszystkim do kobiet, ale myślę, że zainteresuje wszystkich lubiących poznawać świat.

konkurs na blogu , konkursy , nat geo people , david rocco , zabawa , z nagrodami , nagrody ,


Na antenie Nat Geo People z początkiem października zadebiutował cykl programów „Dolce vita według Davida Rocco”. Jego bohater to kanadyjski szef kuchni, z pochodzenia Włoch, który w kraju swych przodków próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę znaczy termin dolce vita. Bez typowych toskańskich potraw, smaków i aromatów nie może się tu obyć. Będzie jak zawsze we Włoszech czyli pysznie.

Premierowe odcinki serii "Dolce vita według Davida Rocco" można będzie oglądać na antenie Nat Geo People w każdą środę o godz. 22:00 i 22:30 a powtórki we czwartki o godz. 10:00, piątki o godz. 15:00 i soboty o godz. 18:00 

A w najnowszych czyli dzisiejszych dwóch odcinkach "Dolce vita według Dawida Rocco" będzie dużo ciekawych informacji o długo dojrzewających serach. Nie może być inaczej skoro jeden z z odcinków zatytułowany jest "Parmigiano Reggiano". Także dziś David poszuka we włoskiej kuchni żydowskiego dziedzictwa kulinarnego. Widzowie będą mogli zobaczyć jak David, razem z Domenikiem, przegotowują buglione d'agnello, typowe żydowskie danie, którego korzenie sięgąją XVI wieku.

konkurs na blogu , konkursy , nat geo people , david rocco , zabawa , z nagrodami , nagrody ,
konkurs na blogu , konkursy , nat geo people , david rocco , zabawa , z nagrodami , nagrody ,
konkurs na blogu , konkursy , nat geo people , david rocco , zabawa , z nagrodami , nagrody ,

Żeby zachęcić Was do oglądania nowego kanału zorganizowałam ten konkursu a Nat Geo People ufundował nagrody. Możecie je wygrać biorąc udział w konkursie już tutaj i teraz. Wystarczy wykonać proste zadanie konkursowe a to jest następujące:

Zobacz, w jakich miejscach Toskanii gospodarz programu „Dolce vita według Davida Rocco” próbuje sprawdzić, co znaczy prawdziwe dolce vita. W kilku słowach napisz z jakimi smakami kojarzą Ci się miejsca odwiedzane przez Davida.

Z kilka dni wybiorę dwie najciekawsze według mnie odpowiedzi a ich autorzy otrzymają w nagrodę zestawy składające się z super torby na notebooka o wymiarach 32x40 cm oraz eleganckiego białego notatnika (j. moleskin) formatu A-5

            Zapraszam do zabawy i oglądania Nat Geo People 

Aktualizacja 31.11.2015 

Kochani! 

Jeszcze tak nie było żeby na ogłoszony konkurs nie wpłynęło żadne zgłoszenie ani odpowiedź. I nie mogę się cieszyć, że tym razem jest tylko jedna bo to znaczy, że konkurs nie wypalił. Nie wiem dlaczego tak się stało, mogę tylko gdybać. Być może nie macie dostępu do tego kanału telewizyjnego? Może też nie skusiły Was nagrody bo na innych blogach widzieliście konkurs o tej tematyce gdzie do wygrania były większe zestawy? Cóż, o tym dowiedziałam się dopiero po uruchomieniu konkursu i do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi dlaczego tak się stało...

W związku z tym, że nie mam z czego wybierać jedną nagrodę dostaje autor jedynej wypowiedzi czyli 

Przemysław Pasternak 

a drugą niech sobie sponsor weźmie na zdrowie. Przemkowi gratuluję i bardzo proszę o jak najszybsze przysłanie danych teleadresowych na adres izapyzakulinska@gmail.com

Szkoda, że tak się stało, ale dla mnie ta sytuacja jest kolejną życiową nauczką i tematem do ciekawych przemyśleń. Na razie innych konkursów nie planuję, ale kto wie, może już za kilka dni coś się zmieni? 

Pozdrawiam Was serdecznie

     Pyza Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Smaczna Pyza czyli ja.
2. Sponsorem nagród w konkursie, jest firma FOX International Channels Poland Sp. z o.o., Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa.
3. W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik bloga Smaczna Pyza.
4. Odpowiedź konkursową należy zamieszczać w komentarzu pod tym wpisem o konkursie. W konkursie można brać udział dowolną ilość razy, z tym że każda odpowiedź musi być zawarta w odrębnym komentarzu pod tym postem konkursowym.
5. O wyborze zwycięzców zadecyduje autorka bloga, która wybierze 2 najciekawsze wypowiedzi.
6. Konkurs trwa w okresie 21 - 30.10 2015 r.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi 4.11. 2015 r. na blogu Smaczna Pyza w tym samym wpisie, co ogłoszenie konkursu.
8. Nagrodzone zostaną 2 najciekawsze wypowiedzi. Laureaci są zobowiązani do przesłania organizatorowi swoich danych teleadresowych w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.
9. Nagrody czyli zestawy składające się z torby na notebooka i eleganckiego, białego notesu zostaną wysłane przez fundatora nagród, firmę FOX International Channels Poland Sp. z o.o., Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa.
10. Ewentualne pytania proszę zamieszczać w komentarzach pod tym postem.
11. Organizator ma prawo odwołać konkurs z powodu znikomego zainteresowania czytelników

2 komentarze:

  1. Miejsca odwiedzane przez Davida Rocco kojarzą mi się z typowymi włoskimi smakami - przede wszystkim parmezanu, oliwy z oliwek, ryb, gelato (włoskie lody), świeżych owoców i warzyw, czy octu balsamicznego. Bo z tego słynie przepiękny region Toskania, który przemierza Rocco zabierając nas m.in. do Florencji, Orbettelo, czy Sieny. Cudowne miejsca i smaki, zazdroszczę Davidowi Rocco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Konkurs widziałam a owszem, nie brałam w nim udziały bo nie posiadam telewizora, więc nie było jak obejrzeć programu. A mój notebook jest mniejszy więc "latałby" mi w tej torbie a to nie jest zbyt bezpieczne dla sprzętu. Szczerze mówiąc myślałam że trochę osób weźmie udział w konkursie, zwykle są dość popularne tutaj, a tu podobno na innych blogach podobne były konkursy ( o czym nie wiedziałam nawet do tej pory). Życzę szczęścia na przyszłość :)

    Zuzia.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger