Wygrałam ! ! !

Wiecie już, że lubię startować w różnych konkursach. Ostatnio jednak biorę udział już w mniejszej ich ilości niż kiedyś gdy zaczynałam swoją przygodę z gotowaniem w sieci i łapałam wszystko co się nawinęło, ale swojego czasu było tego faktycznie sporo. Nie potępiajcie mnie - wcześniej nigdy nic nigdzie nie wygrałam więc jak już pierwszy raz coś udało się dostać właśnie za gotowanie  to byłam bardzo szczęśliwa i powoli wciągnęła mnie taka zabawa. Oczywiście, różnie bywa - nie zawsze się wygrywa, ale sama zabawa też jest fajna. Dzięki konkursom wymieniłam sobie trochę spracowanego sprzętu w domu, zdobyłam nieco garów i innych przydasiów, czasami wygrywam jakieś produkty spożywcze, które przydają się mnie albo rodzinie czy znajomym albo udział w spotkaniach warsztatowych związanych oczywiście z gotowaniem. Kokosów z tego nie ma, ale jednak zostaje coś poza samą satysfakcją :)

Ostatnio podkusiło mnie zgłosić kilka swoich przepisów do konkursu Wiosenne grillowanie organizowanego na portalu Wielkie Żarcie. Jakież było moje zdumienie i radość jednocześnie gdy okazało się, że swoimi herbacianymi polędwiczkami zdobyłam główną nagrodę :D

Jest nią zestaw garnków i różnych drobiazgów kuchennego zastosowania ufundowanych przez sklep galicja.pl. - zajrzyjcie tam koniecznie bo mają dużo ładnych rzeczy. Paczką została dostarczona błyskawicznie - na pochwalę zasługuje to, że wszystko było bardzo dobrze zapakowane. Na zdjęciu wszystkie elementy nagrody o wartości ponad 600 zł, za którą bardzo dziękuję :)

23 komentarze:

 1. Wielkie gratulacje! Jako namiętni uczestnicy różnego rodzaju konkursów wiemy jaka to satysfakcja. :) Powodzenia w kolejnych wyzwaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i bardzo mnie to nie dziwi ... czytając Twoje przepisy, często aż się oblizuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. woooooow gratulacje! Fantastyczna wygrana! Mam nadzieję, że dziury w suficie nie zrobiłaś jak z radości skakałaś :) ja bym zrobiła :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Już gratulowałam, ale jeszcze raz napiszę - GRATULUJĘ! Ja też bardzo cieszę się z nagrody od Galicji! Produkty mają świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna nagroda, gratuluję serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ fajna nagroda:) gratulację

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje super nagrody!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. łoł!!!! niesamowita nagroda!!! gratuluję:-)))) i pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super Iza, a mówiłam, że Twoje przepisy są świetne. Gratuluję. Ceramiczne garnki są super :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje!!! Super nagroda! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. gratulacje nagroda w pełni zasłużona :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Izuś, wielkie gratulacje! Wspaniałe nagrody! Piękne te gary:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ooo, i moje ulubione silikonowe pieski :D ja mam jasnozielone ;)
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje ;) Na pewno nowe garnki zainspirują Cie do nowych potraw :)

  OdpowiedzUsuń
 15. dzięki za wszystkie miłe słowa :) jesteście kochani :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger