Wesołych Świąt !


Kochani, nadeszły Święta a z nimi czas radości, rodzinnych spotkań, biesiad i odpoczywania. Mam nadzieję, że spędzicie je nie tylko na jedzeniu tych wszystkich pyszności jakie przygotowaliście sami albo jakimi będą zastawione stoły u rodziny, ale także na śpiewaniu, spacerach, zabawach czy innych ciekawych zajęciach. Na tym wszystkim co miłe, przyjemne i na co nie ma czasu w zwykłe dni. Cieszcie się towarzystwem najbliższych, zapomnijcie o problemach codzienności, odpoczywajcie.

Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna żeby te dni upłynęły Wam wolno i błogo. Bądźcie zdrowi, weseli i szczęśliwi - w świąteczny czas a także po nim. zawsze ! Niech się Wam spełnią wszystkie marzenia  - te wielkie i te malutkie a prezenty niech będą tylko takie, na które czekacie.

A gdy pierwsza gwiazdka zabłyśnie niech Was aniołek od nas uściśnie !  

Pozdrawiamy Was serdecznie i ciepło :)

Pyza, Żarłoczki i Chrupek 

I jeszcze jedno - uwiecznijcie na zdjęciach świąteczne pyszności bo fotki przydadzą się w konkursie , z którym ruszymy po Nowym Roku -  nie potrzeba żadnych karteczek, będziemy po prostu wspominać co dobrego było na świątecznych stołach. 7 komentarzy:

 1. wszystkiego, co najcudowniejsze i najsmaczniejsze na te swięta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Izo, świątecznie..wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twoich Bliskich! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego!
  P.S. Barszcz kiszony-rewelacja!
  A jutro rano wstawiam gęś 5kg! To dopiero ptaszyna ;-)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger