Wyniki konkursu - piersiówki trafią do . . .

Wczoraj byłam na pokazie filmu "Whisky dla aniołów". Szkocki, momentami dziwny humor, ale obraz z klimatem i rzeczywiście całkiem śmieszny.  Rozbraja tym, że jest bezpretensjonalny i bardzo realistyczny. Nie będzie to może wielki kinowy hit chociaż  wzbudził bardzo duże zainteresowanie czy nawet sensację na kilku festiwalach filmowych - dostał między innymi nagrodę Jury w Cannes jako najlepszy film Ken Loach i nagrodę publiczności dla filmu europejskiego w San Sebastian, był też nominowany do Złotej Palmy. Śmiało można go polecić bo warto obejrzeć .Obiecałam Wam, że dzisiaj dowiecie się kto dostanie nagrodę w konkursie organizowanym właśnie w związku z premierą filmu. Czytałam Wasze komentarze kilka razy i postanowiła co następuje. Wszystkim bardzo dziękuję za udział a wyróżnić postanowiłam :

matyldę,  

Psie Wędrówki 

i Lolę

Gratuluję i bardzo proszę te osoby o przysłanie do mnie na maila swoich danych teleadresowych - czekam max. 5 dni :)  

Zapraszam też do drugiego konkursu, bardziej kulinarnego, który trwa do końca października  więc macie jeszcze sporo czasu na wzięcie udziału :)


3 komentarze:

 1. Oooooo powaga? Wygraaałaaaam!!! Haaaa !! Ależ się cieszęęęę!!!!!!!! :))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ cudownie! :) super! cieszę się niesamowicie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że się cieszycie a mail z adresami już posłany dalej bo wszyscy troje laureaci szybko się ze mną skontaktowali :)

   Usuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger