Coraz bliżej święta ....


Boże Narodzenie, Choinka, Bombka

Kochani,

Święta Bożego Narodzenia już za chwilę. Kolejny rok czekam na nie razem z Wami i razem szykujemy smakołyki na świąteczne stoły. Mam nadzieję, że znowu damy radę no bo jak mogłoby być inaczej ?!


Chciałabym życzyć wszystkim spokoju, miłej, rodzinnej atmosfery, zdrowia, wielu smakołyków na stole i mnóstwa prezentów pod choinkami, spełnienia marzeń a przede wszystkim tego czego każdy z Was najbardziej potrzebuje. 

Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali, częściej się uśmiechajmy i dzielmy się codziennie zwykłą, ludzką życzliwością bo tej nigdy za dużo. Zwolnijmy czasami i zastanówmy się czy wyścig po kolejne dobra jest tak naprawdę konieczny ? Czy nie warto bardziej cieszyć się chwilą i drobiazgami ? 

Święta to czas rodzinnych spotkań i posiedzeń przy stole. Życzę Wam żeby wszystko było pyszne, ale żebyście się nie przejedli a słodkości nie odłożyły się tam i ówdzie. Ja mam zamiar jeść z umiarem, odpoczywać a nawet leniuchować i cieszyć się bliskością tych, których kocham. 

Wesołych Świąt i do zobaczenia za kilka dni ! 
  Wasza Pyza 

Warszawa, Plac Zamkowy i tegoroczne dekoracje

6 komentarzy:

 1. Tobie i Twoim najbliższym życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Pani Radosnych ,Rodzinnych pięknych ,szczęśliwych
  Świąt Bożego Narodzenia-Szczęśliwego Nowego Roku

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych, radosnych pełnych magii Świąt!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych,radosnych,rodzinnych Świat Bożego Narodzenia!Pomyślnego Nowego Roku ! Karp faszerowany w galarecie wyśmienity!Domowa szynka pyszniutka!Dziekuję za wspaniałe przepisy! Anna.

  OdpowiedzUsuń
 5. I dla Ciebie Pyzo również wszystkiego Najlepszego oraz wielu pomysłów na nowe pyszne dania !!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pyzo! Wszystkiego dobrego i 1000 kolejnych udanych przepisów :) Czekam z niecierpliwością na każdy nowy post :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger