Konkurs kukurydziany - WYNIKI!

Za chwilę Święta więc spieszę ogłosić kto dostanie prezenty za udział w konkursie kukurydzianym. Nie będę się rozpisywać bo wszyscy pewnie zajęci przygotowaniami do Świąt, zupełnie tak jak ja.

Jak widać po zgłoszeniach kukurydza w puszce używana jest przede wszystkim do sałatek, ale były też zapiekanki, zupy, galarety, pizza czy placuszki i inne smaczne potrawy. Wszystko pyszne jak sądzę bo uwielbiam kukurydzę więc jeśli jest w daniu to całość musi być dobra. Wszystkie pomysły mi się podobały, ale coś muszę wybrać więc zdecydowałam, że...

konkurs kukurydziany, konkurs z bonduelle, kukurydza, potrawy z kukurydza, zabawa, zobacz kto wygrał


1 miejsce przyznam  Magdalenie Wojtanowicz 

2 miejsce dla  Agi Milutkiej

3 miejsce zajmuje  Adrianka Ada


Laureatkom serdecznie gratuluję i proszę i jak najszybszy kontakt pod adresem izapyzakulinska@gmail.com - potrzebne mi Wasze dane teleadresowe żebym mogła przekazać je organizatorowi konkursu w celu przesłania nagród.

Wszystkim uczestnikom dziękuję bardzo za udział. Mam nadzieję, że spotkamy się w jakimś następnym konkursie w nowym roku a tymczasem życzę Wszystkim wesołych, spokojnych i smacznych Świąt.

Pozdrawiam

Smaczna Pyza

2 komentarze:

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger