Z miłości do smaku. Wyniki konkursu z książką

Ja już wiem do kogo trafią książki "Z miłości do smaku". Też chcecie się tego dowiedzieć? To zapraszam, zaraz wszystko będzie jasne. 

Wszystkie zgłoszenia konkursowe znajdziecie pod wcześniejszym postem rozpoczynającym konkurs

Nadesłane zdjęcia ilustrujące przepisy umieściłam w galerii na Facebooku

ksiazka kulinarna, przepisy, carrefour, konkurs, zabawa, wygraj ksiazke, kto wygral, do wygrania, konkurs z ksiazka


Przyznam, że jestem trochę zawiedziona. Spodziewałam się większej ilości zgłoszeń, ale najwidoczniej nie mieliście ochoty próbować swoich sił w tym konkursie. A szkoda i niech żałują Ci, którzy nie przysłali swoich pomysłów na szparagi, bo książka jest naprawdę bardzo interesująca. Laureaci zdecydowanie mają się z czego cieszyć i gratuluję im serdecznie.

Niniejszym ogłaszam, że postanowiłam co następuje. Książkę w prezencie dostanie:

Angelina Kasiak - bo Jej tarta ze szparagami i oscypkiem wygląda pięknie. Mam na nią wielką ochotę i chyba popełnię podobną któregoś dnia.

Maria Kozioł - bo chłodnik szparagowy chodzi za mną od kilku dni i jestem pewna, że w upalny dzień będzie smakował wyśmienicie

Anna K. - bo podała kilka prostych i fajnych przepisów na szparagi, w tym pomysł na szparagi panierowane z rozmarynem i te zaciekawiły mnie najbardziej

                            Gratuluję! 

Wszystkim bardzo dziękuję za udział w konkursie. Zawiedzionych przepraszam, ale mogłam nagrodzić tylko trzy osoby. Laureatki proszę o jak najszybsze przysłanie swoich danych na adres izapyzakulinska@gmail.com żebym mogła przekazać Wam książki.


Do zobaczenia w następnym konkursie! 

Smaczna Pyza

1 komentarz:

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger