Wygrałam!

Kilka dni temu zakończył się konkurs zorganizowany na Durszlaku wspólnie z Kuchnią+.  Promował  3 Food Film Festiwal, który odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie i Poznaniu. Jest to festiwal filmów kulinarnych, na którym wyświetla się produkcje światowe, fabularne i dokumentalne, o tematyce związanej ze wszystkim co kulinariów dotyka czyli o restauracjach, sławnych mistrzach kuchni, produkcji żywności, uprawie warzyw i owoców czy hodowli zwierząt. Są też filmy prezentujące kulturę kulinarną z różnych zakątków świata.


W konkursie można było wystartować w trzech kategoriach nawiązujących do tematyki głównych filmów przeglądu i przedstawić danie z burakiem, kawiorem albo tostem. 

W grupie "Tost" jury w składzie: Agnieszka Kręglicka, Adam Chrząstkowski i Tomasz Jakubiak przyznało pierwszą nagrodę właśnie mnie za moje Tosty z serem, figami, miechunką i kumpiakiem

Nagroda dotarła wczoraj wieczorem a jest nią najnowsza książka Nigella Slatera "Tost. Historia chłopięcego głodu", noże Paula Bocuse’a i zaproszenie na uroczyste otwarcie Kuchnia+ Food Film Fest 3, na dzisiejszy wieczór. Podczas tej imprezy będzie spotkanie z autorem tej autobiograficznej powieści, premierowy pokaz filmu nakręconego w/e niej i kolacja przygotowana przez warszawskich restauratorów.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej pracy, cieszę się, że tościki tak się podobały :-)

19 komentarzy:

 1. Gratulacje! Bardzo zasłużona nagroda!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka fajna motywacja do dalszej pracy:)
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pyzo tobie należy się każda nagroda bo jesteś genialna pod każdym względem!życzę miłego seansu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, jakie miłe słowa! bardzo Wam Wszystkim dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój pomysł był naprawdę super, Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje Pyzuniu!!!! i milego wieczoru:)
  margoja

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje Pyzo :))
  Twój pomysł zasługiwał na tę nagrodę.
  Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję wszystkim za miłe słowa

  OdpowiedzUsuń
 9. no ja też gratuluję...
  ...koniecznie opisz jak było :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również dołaczam się do Gratulacji :-)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger