Konkurs z Palmą - WYNIKI !

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie ! Z ogromną przyjemnością oglądałam zdjęcia Waszych rodzinnych przepiśników a także zdjęcia wypieków. Cieszy mnie, że mimo iż teraz wszystko można znaleźć w internecie to używacie jednak starych zeszytów i czuję, wiem, jak bardzo je cenicie. Ja żałuję, że nie mam takich rodzinnych skarbów, ale moja Mama właściwie nie piekła a Babcia wszystkie swoje receptury miałam po prostu w pamięci. Odeszła zbyt wcześnie, zanim zdążyłam je sobie zanotować...

Wszystkie zgłoszenia jakie wpłynęły na konkurs możecie przeczytać pod postem konkursowym a zdjęcia obejrzeć w galerii na FBPrzypominam, że na stronie marki Palma tradycjaczynowoczesnosc.pl cały czas trwa wielki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami i zachęcam Was do udziału w tej promocji.


A teraz zobaczcie do kogo pojadą dekoratory !

Wierzcie mi, że zawsze ciężko wybrać zwycięzców w takim konkursie. Każde zgłoszenie było ciekawe i cenne więc Ci, którzy nie wygrali tym razem niech się nie smucą - będą nowe konkursy. Musiałam coś zdecydować a mogłam wybrać tylko 2 osoby.  Podjęłam decyzję, że nagrody w konkursie otrzymają :

Paulina Żabierek

oraz

Elżbieta Pawelec

Laureatkom gratuluję i proszę o jak najszybsze przysłanie danych teleadresowych na adres izapyzakulinska@gmail.com żebym mogła przekazać je sponsorowi.
 
Wszystkich czytelników zapraszam także do odwiedzania bloga bo już wkrótce, naprawdę niedługo, następny, słodki konkurs a w nim do wygrania ciekawe, mam nadzieję, nagrody ! 

Pozdrawiam serdecznie !

Wasza Pyza5 komentarzy:

 1. Lubię e konkursy, bo można poznać wiele ciekawych pomysłów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawda ? czytelnicy czasami podpowiadają bardzo ciekawe rzeczy :)

   Usuń
 2. To ja tez gratuluję i mam nadzieję nastepnym razem się załapac :) Duzo udanych wypieków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysztof, następny konkurs rusza już dzisiaj po południu więc zapraszam !

   Usuń
 3. Nagroda już w domu. Jeszcze raz Dziękuję.

  Elżbieta Pawelec

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger