Wielki konkurs u Pyzy - wyniki !!!

Kochani, bardzo dziękuję wszystkim, którym chciało się pobawić i wziąć udział w konkursie. Pięknie mnie zapraszaliście zachwalając okolice gdzie mieszkacie i kusząc opisem pyszności. Dziękuję też za zdjęcia jakie nadesłaliście jako ilustracje do swoich wpisów.
Bardzo trudno było wybrać w konkursie tylko 4 osoby bo każde zaproszenie jest miłe i wyjątkowe. Jednak zasady są nieubłagane a nagród 4 więc postanowiłam co następuje ...

Nagroda nr 1 (grill+przyprawy) pojedzie do Basi Popko - chętnie wybrałabym się nad morze bo dawno tam nie byłam a kartacze podawane w rosole bardzo mnie zaintrygowały.  

Nagroda nr 2 (zestaw grillowy+olej+fixy) będzie wysłana do  Emila Durasiewicza - bardzo lubię Kraków a wieczorny rejs po Wiśle i jarzębinowe wino są bardzo kuszące.

Nagroda nr 3 (misa do sałatek+przyprawy) trafia do  Joanny Szczepańskiej - wierszyk dowcipny i z charakterkiem :D

Nagrodę nr 4 (foremka+fartuch+lukry+torba) wysyłam do Elle - wędrująca po Żyrardowie Pyza chwyciła mnie za serce i rozbawiła bardzo :)

Osoby nagrodzone bardzo proszę o jak najszybsze przysłanie swoich danych teleadresowych żebym mogła wysłać nagrody. Potrzebny jest adres, nr telefonu oraz oczywiście imię i nazwisko jeśli ktoś posługuje się nickiem.
Na dane czekam 7 dni kalendarzowych pod adresem : izakulinska@o2.pl - po tym czasie nagroda przepada tzn. być może będzie wykorzystana w innym konkursie :)

Jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie. Tych co nie dostaną tym razem nagród przepraszam - Wasze zgłoszenia też były świetne, ale coś musiałam wybrać. Na osłodę powiem, że już wkrótce następny konkurs gdzie do wygrania będą 2 paczki z produktami spożywczymi.

7 komentarzy:

 1. Witam, dziękuję serdecznie i pozdrawiam.Joanna Szczepańska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki, Joasiu, mail z danymi dotarł :)

   Usuń
 2. piszczę z radości :) baaardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ja dziękuję za udział :) pozdrawiam !

   Usuń
 3. HURRA HURRRRA Jak się cieszę!!! Dziękuję!!!! Pozdrawiam gorąco!
  Basia Popko

  OdpowiedzUsuń
 4. nagrody do trójki zwycięzców właśnie nadałam na poczcie. Na dane czwartej osoby czekam do końca dzisiejszego dnia a potem nagroda przepada i wykorzystam ją w jakimś innym konkursie.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger