Spotkanie przy śniadaniu. Blogerzy kulinarni i Lubella

Kilka dni temu byłam na śniadaniu zorganizowanym przez markę Lubella. Chociaż większości z Was ta nazwa kojarzy się tylko z makaronem to przypomnę, że to także producent płatków śniadaniowych i kasz a więc produktów świetnie nadających się na poranny start. Mało kto ma rano czas na pieczenie bułeczek a płatki pełnoziarniste corn flakes są smaczne i bardzo wartościowe. 

Zobacz jak było na poprzednich warsztatach z tą marką kiedy robiliśmy dania z makaronem.Spotkania celowo nie nazywam warsztatami kulinarnymi bo nie chodziło na nim o to żeby uczyć się konkretnych technik. Rozmawialiśmy po prostu o tym jak wyglądają a jak powinny wyglądać śniadania w naszych domach. Wspomagali nas dobrym słowem i radami pani dietetyk współpracująca z marką oraz profesjonalny kucharz, Piotr Ceranowicz.

Głównym produktem do wykorzystania były płatki kukurydziane, pełnoziarniste. Przygotowaliśmy z ich udziałem kilka lekkich, prostych, ale za to bardzo wartościowych dań - sałatkę owocową z miętą i płatkami, sałatkę ze świeżych warzy z kiełkami i płatkami, omlet z płatkami i bananami oraz pastę z białego sera z łososiem wędzonym i koperkiem.

Było pysznie i bardzo sympatycznie - jak to zawsze bywa na spotkaniach z miłymi ludźmi i fajnym jedzeniem :) Do następnego !

z Karoliną i Jolą robimy sałatkę owocową, ale na ploteczki też był czas 

nasze menu - sałatka owocowa, sałatka warzywna z kiełkami, omlet z bananami i pasta z twarogu z łososiem. Wszystkie dania z dodatkiem pełnoziarnistych  corn flakes
Jola i Paulina robią kanapki z pastą a Iwona dokumentuje żeby niczego nie zapomnieć


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz i odwiedzisz mnie znowu. Jeśli ugotowałeś albo upiekłeś coś z przepisu znalezionego tutaj zrób zdjęcie i pochwal się przysyłając je do mnie.

Print Friendly and PDF
Copyright © Smaczna Pyza , Blogger